Letní turistická soutěž

plakat

Pojďte s námi objevovat krásy Sokolovska a nalézat tajemné schránky

Začátek akce
Konec akce
Místo
Sokolov
Telefon
+420601357051

Letní turistická soutěž Image removed.Image removed. se pomalu rozjíždí, nechte se i Vy turistickým portálem Kam po Sokolovsku zavést na osm unikátních míst našeho rozmanitého regionu! 

Připravené soutěžní karty na infocentrech partnerských obcí ubývají a my jsme zvědaví, kam se soutěží vyrazíte jako první, či zda už jste nějakou schránku našli Image removed.

**Na každém místě, po vyluštění šifry ze soutěžní karty, naleznete ukrytou schránku s razítkem a bonusovou otázkou - razítko obtiskněte do soutěžní karty a pod něj napište odpověď na bonusovou otázku.

Soutěžní kartu si můžete vyzvednout od 1.5.2022 v infocentrech partnerských obcí a každá karta odevzdaná do 31.8.2022 na sokolovském infocentru bude zařazena do slosování o věcnou cenu. Karta s největším počtem razítek pak také vyhraje cenu a sokolovský turistický pohár!

 

 

A pro ty, kteří se teprve chystají pro soutěžní kartu, máme malý tip Image removed. Pokud si soutěžní kartu vyzvednete v Sokolovském informačním Centru nebo v Muzeu Sokolov můžete po vyslovení tajného hesla rovnou objevit schránku a odškrtnout si první lokaci Image removed.Image removed.

Budeme moc rádi, když nám dáte vědět, kam Vás soutěž zavedla a pošlete fotku Image removed. Jen pozor, ať neodtajníte odpovědi na bonusové otázky, které už máte v kartě napsané Image removed.


 

Fotogalerie