Sokolov: DOBRÁ VĚC

Dobrá věc

KŘEST Pexesa, které pomáhá

Začátek akce
Konec akce
Místo
Městské divadlo Sokolov
Adresa
5. května 655, 356 01 Sokolov
Telefon
 352699181

V pondělí 4. února proběhne Světový den boje proti rakovině a proto se bude v sokolovském Městském divadle pomáhat. Výtěžek z akce s jednoduchým názvem DOBRÁ VĚC totiž poputuje na Nadační fond Šance onkoláčkům.
A co se všechno bude dít?
Především proběhne křest Pexesa, které pomáhá. A ono nejen že pomáhá, ono bude bavit. Vzniklo totiž z fotografií poprsí 24 sokolovských žen. Společenská hra pro horn(ň)í(á)ky, jak je pexeso pojmenováno, není pro začátečníky, dát dohromady levé a pravé prso bude poměrně zapeklitý oříšek. Toto pexeso dostanete ke každé vstupence na akci, případně si jej můžete koupit i pro kamarády a za 100 Kč na místě nebo později v Sokolovském infocentru.
Dále se představí street artový umělec Radek Slabý, který bude během doprovodného programu vytvářet obraz. I ten vydražíme a penízky pošleme onkoláčkům.
Potěchu z krásy pohybu zajistí tento večer Alice a Andrej z AAGravity - párová akrobacia. Sílu slova a přednesu předvede mistr ČR ve slam poetry pro rok 2017 Filip Koryta aka Dr. Filipitch. Hudební nadšence zase uspokojí západočeský popový umělec Matěj C.H. a konečně i letošní filmový hit Bohemian Rhapsody.
Celým večerem vás bude provázet známý tanečník, moderátor a herec Jan Onder.
Nezapomeňte si od 21. ledna jít koupit vstupenku do Sokolovského infocentra. Za 150 Kč se v ní schovává jeden výtisk pexesa, zážitek z kulturně nabitého večera a především dobrý pocit z pomoci druhým. Těšíme se na Vás!

Fotogalerie